Propozice 2015

4. března 2015 v 15:29 |  Propozice

Propozice 2015


Konání akce: Křepice psí cvičiště
Kdy: 29.srpna 2015 v 9:00h
Uzávěrka přihlášek 31.července 2015


Na akci bude u přejímky kasička na dobrovolné vstupné, ktere poputuje na podporu Nadačního fondu PES V NOUZI ... více zde a zde

Program( pouze orientační)
9:00 - 10:00 - přejimka (kontrola očkovacích průkazů)
10:15 - 12:00 - začátek posuzování v kruzích
12:00 - 12:30 - Obědová pauza pro rozhodčí
12:30 - 13:30 - soutěže
13:30 - 14:00 vyhlážení výtězů ze soutěží
14:00 - ukončení akce

Rozhodčí
kruh č. 1 : paní Jana Zavadilová
kruh č. 2 : pani Kvapilová

Kategorie:
Kříženci
- feny do 40 cm
- feny nad 40 cm
- psi do 40 cm
- psi nad 40 cm
Čistokrevní bez PP
- feny do 40 cm
- feny nad 40 cm
- psi do 40 cm
- psi nad 40 cm
Štěnata od 3 do 11 měsíců
Veteráni od 9 let a více
Do přihlášky uvádějte prosím měsíc narození pejska, lepe bude orientované zařezené do kategorie. Pejsek musí nejméně den před konáním akce dosáhnout požadovaného věku do kategorie, pokud bude pejsek starší než je zapsán do kategorie bude vyloučen z posuzování, proto prosíme o co nejpřesnější zařazení.

Doplňokové soutěže:
Dítě a pes - pro dítě mladší 11 let
Psí duo - dva pejsi bez rozdílu pohlaví a rasy, jde o podobnost pejsků
Pejsek šikula - majitel a pejsek předvede co pejsek umí
Každý účastník soutěží dostane nějakou cenu

Startovné:
První pejsek 200,-
Každy další pejsek 100,-
to znamená, kdo bude mít dva pejsky 300,- kdo jednoho 200,- kdo více jak dva pejsky ten zaplatí podle počtu pejsků. Platby posílejte před uzavěrkou přihlášek na účet--------------------do zpráv pro příjemce napište jmeno sve a pejska a popřípadě aji kategorii
Ceny soutěží 30,- každá
to znamená kdo bude mít tři souteže zaplatí 90,- kdo dvě 60,- a kdo jednu 30,- . Soutěže se budou platit na místě, do přihlášky uvádíte učast, kvůli počtu odměn.

Veterinární podmínky:
1. Pes musí být klinicky zdravý
2. Psi musí mít platný očkovací průkaz a platné očkování proti vzteklině a v době ne kratší 30 dnů a ne starší než 1 rok. Psi nepotřebují doklad o klinickém vyšetření jejich zdravotrního stavu.

Všeobecní ustanovení:
Podle zákona na ochranu zvířat proti týraní č. 246/ 1992 v platném znění zejména ve znění zákona č. 77/2004 Sb. nebude na veřejnou kynologickou akci připuštěn pes s kupírovanýma ušima a nebude ani posouzen.
Z výstavy jsou vyloučeny háravé feny a feny ve vyšším stupni březosti. Kousaví psi musí mít náhubek. Je zakázáno používat ostnatý obojek. Volné pobíhání psů není povoleno. Za škody způsobené psem odpovídá vystavovatel. Pořadatelé nejsou odpovědni za zranění či strátu psa při výstavě. Agresivní nebo jinak nezvladatelní psi mohou být z výstavy vyloučeni bez nároku na vrácení startovného. Neúčast na výstavě z jakýchkoli příčin není duvod k navrácení startovného.
Každý s vystavovatelů zodpovídá za svého pejska a tudíž i za sbírání jeho exkrementů. Za neposbírání výkalů hrozí vystavovateli uklid celého arealu cvičistě.
Pokud vystavovatel neuhradí startovné nebude přijat na výstavu a tedy ani k posouzení. Prosíme o dodržení uzávěrky, po uzávěrce není možné se přihlásit.

Doklady potřebné k účasti:
Očkovací průkaz s platným očkováním. Pokud chcete vemte si s sebou i na papíře napsané datum poslání platby, kdyby vznikli nějaké potíže u přejímky.

Další informace:
V případě, že v jednotlivých kategoriích bude malou účastníků si pořadatelé vyhrazují právo sloučit sobě nejvíce podobné skupiny.
Pejskovi vezměte s sebou misku, pitnou vodu, deku, pamlsky, hračku, co potřebuje pejsek, vemte taky sáčky na uklid výkalů. Akce se koná venku, proto se podle toho přizpůsobte jak v oblečení tak i svým potřebám. Na akci je přísný zákaz volného pobíhání pejsků.
Občerstvení, toalety budou zařízeny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama