Jak se k nám dostat

1. srpna 2015 v 15:38 |  kontakt
Podle mapy:

Od Břeclavi 1. z Břeclavi odbočíte na Podivín, a budete se držet vedle kolejí pro vlak. Dál musíte projet Starovičkama směrem do Hustopeč, z Hustopeč pojedete na Velké Němčice - pořád rovně po hlavní, Ve Velkých Němčicích odbočíte na první velké křižovatce do prava na Křepice a tam už bude cesta vyznačena..
nebo za 2. po dalnici D2 sjezdem v Hustopečích a na Velké Němčice a tam na Křepice.

Od Brna 1. Z Brna po silnici č. 52 na Modřice a musíte jet po 2proudové silnici kolem OC Futurum kde sjezdem na Rajhrad, Břeclav vyjedete a pořád rovně do Rajhradu z Rajhradu po silnici č.425 na Holasice( tam bacha hlídají to tam policie ČR a cedule o vesnici jsou hned pod sebou, tedy dodržujte rychlost) z Holasic do Vojkovic a do Židlochovic ze žodlochovic rovně na Nosislav projedete po hlavní Nosislav a dojedete do Velkých Němčic a na první velké křižovatce odbočíte do leva na Křepice na silnici č. 381, kde už cesta bude vyznačená.
nebo za 2. po dalnici D2 sjezdem na Blučinu projedete Blučinou po hlavní a dojedete na křižovtku na které pojedete do leva na Židlochovice a tam na Nosislav, Velké Němčíce a Křepice.

Dále se k nám od Brna dostanete směrem na Telnici. Z městské části Tuřany kolem letiště na Telnici, kterou projedete po hlavní silnici pořát rovně na Moutnice, z Moutnic jedete na křižovatce rovně na Křepice a tam už bude cesta vyznačená od křižovatky na Křepice (mimo vesnici Moutnice)

Dále se k nám dostanete i přes Nikolčice a to je hned vesnice vedle Křepic.

Jinak se k nám dostanete i vlakem a autobudem. Vlak jede pouze do Brna, kde přesedáte na linkový autobus do Židlochovic 505, který jede z autobusového nadraží Zvonařka. V Židlochovicích přesednete na autobus 522 do Hustopeč a vystoupíte v Křepicích, zastávka Škola. Nebo vlakem do Hrušovan u Brna a tam přímo na autobus 522.( doporučuji Hrušovany, jelikož autobus 505 nemusíte stihnout než se dostanete na Žvonařku)
Nebo vlak v Břeclavě a tam autobusem 542 do Hustopeč a tam přestoupit na autobus 522 směr Hrušovany u brna a vystoupite na zastávce Křepice škola.

Cesta bude vyznačena ze všech směrů příjezdu do Křepic až k místu konání akce. Vyznačené taky bude parkovaní kam se může zaparkovat. Parkování bude na slunci nebude tam stín tak se přizpůsobte, ať pak nemáte v autě třeba saunu nebo ať si máte čím zakrýt aspoň přední sklo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama