Propozice 2016

24. září 2015 v 15:36 |  Propozice

Propozice 2016

Konání akce: Křepice psí cvičiště

Kdy: 3.září 2016 v 9:30h
Uzávěrka přihlášek pátek 12.srpna

U přejímky bude kasička pro útulek.

Program( pouze orientační)
9:30 - 10:30 - přejimka (kontrola očkovacích průkazů)
10:45 - 12:15 - začátek posuzování v kruzích
12:15 - 12:45 - Obědová pauza pro rozhodčí
12:45 - 13:30 - soutěže
14:00 - ukončení akce

Rozhodčí

kruh č. 1 : paní Hana Tylová, paní Hana Kostelecká Šulcová

Kategorie:

Kříženci
- feny do 40 cm
- feny nad 40 cm
- psi do 40 cm
- psi nad 40 cm

Čistokrevní bez PP
- feny do 40 cm
- feny nad 40 cm
- psi do 40 cm
- psi nad 40 cm

Čistokrevní s PP
- feny
- psi

Štěnata od 3 do 11 měsíců

Veteráni od 9 let a více

Do přihlášky uvádějte prosím měsíc narození pejska, lepe bude orientované zařezené do kategorie. Pejsek musí nejméně den před konáním akce dosáhnout požadovaného věku do kategorie, pokud bude pejsek starší než je zapsán do kategorie bude vyloučen z posuzování, proto prosíme o co nejpřesnější zařazení.

Doplňkové soutěže:

Dítě a pes - pro dítě mladší 11 let

Psí duo - dva pejsi bez rozdílu pohlaví a rasy, jde o podobnost pejsků

Pejsek šikula - majitel a pejsek předvede co pejsek umí

Podoba pánečka a psa - jde o soutěž kde se snažíte co nejvíce podoboat pejskovy. Někdo to nazívá jako karneval, jelikož se v této soutěži používají kostýmy.

Každý účastník soutěží dostane nějakou cenu


Startovné:
První pejsek 200,-
Každy další pejsek 100,-
Platby posílejte před uzavěrkou přihlášek na účet--------------------do zpráv pro příjemce napište jmeno sve a pejska a popřípadě aji kategorii
Ceny soutěží 30,- každá - platba na místě

Veterinární podmínky:
1. Pes musí být klinicky zdravý
2. Psi musí mít platný očkovací průkaz a platné očkování proti vzteklině a v době ne kratší 30 dnů a ne starší než 1 rok. Psi nepotřebují doklad o klinickém vyšetření jejich zdravotrního stavu.

Všeobecné ustanovení:
Podle zákona na ochranu zvířat proti týraní č. 246/ 1992 v platném znění zejména ve znění zákona č. 77/2004 Sb. nebude na veřejnou kynologickou akci připuštěn pes s kupírovanýma ušima a nebude ani posouzen.
Z výstavy jsou vyloučeny háravé feny a feny ve vyšším stupni březosti. Kousaví psi musí mít náhubek. Je zakázáno používat ostnatý obojek. Volné pobíhání psů není povoleno. Za škody způsobené psem odpovídá vystavovatel. Pořadatelé nejsou odpovědni za zranění či strátu psa při výstavě. Agresivní nebo jinak nezvladatelní psi mohou být z výstavy vyloučeni bez nároku na vrácení startovného. Neúčast na výstavě z jakýchkoli příčin není duvod k navrácení startovného.
Každý s vystavovatelů zodpovídá za svého pejska a tudíž i za sbírání jeho exkrementů. Za neposbírání výkalů hrozí vystavovateli uklid celého arealu cvičistě a pokuta v hodnotě 50 kč.
Pokud vystavovatel neuhradí startovné nebude přijat na výstavu a tedy ani k posouzení. Prosíme o dodržení uzávěrky, po uzávěrce není možné se přihlásit.

Doklady potřebné k účasti:
Očkovací průkaz s platným očkováním. Pokud chcete vemte si s sebou i na papíře napsané datum poslání platby, kdyby vznikli nějaké potíže u přejímky.

Další informace:
V případě, že v jednotlivých kategoriích bude malo účastníků si pořadatelé vyhrazují právo sloučit sobě nejvíce podobné skupiny.
Pejskovi vezměte s sebou misku, pitnou vodu, deku, pamlsky, hračku, co potřebuje pejsek, vemte taky sáčky na uklid výkalů. Akce se koná venku, proto se podle toho přizpůsobte jak v oblečení tak i svým potřebám. Na akci je přísný zákaz volného pobíhání pejsků.
Občerstvení, toalety budou zařízeny. Při dobrém počasí bude i bazének pro děti.

Dále se bude udělovat Absolutní vítěz výstavy, Nejpočetnější výprava na výstavu (počet psů na vystavovatele), Nejvzdálenější účástník ( prosím přesné informace v kilometrech), Největší pejsek a nejmenší pejsek výstavy, Pes sympaťák (určuje pořadatelé), nejchlupatější pejsek, nejnačančanější pejsek.
A pokud bude hodně účastníků i z Křepic tak se mezi křepickými rozhodne, který je ten absolutní Křepický voříšek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám Křepická voříšek?

Ano, je skvělý 77.8% (7)
Průměrná akce 0% (0)
Ne, vůbec, měl by se zrušit 22.2% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama